Ofertę hurtową kierujemy do klientów biznesowych: centrów i sklepów ogrodniczych (gotowe do dalszej sprzedaży rośliny w doniczkach), ogrodników (młody materiał w paletach rozsadowych) oraz architektów krajobrazu. Pomagamy we właściwym doborze roślin, metod ich sadzenia etc.

rośliny wodne spakowane na palecie, załadunek

Sadzonki, kłącza, doniczki

Dostarczamy rośliny w doniczkach (p9 i p11) oraz w multiplatach/paletach rozsadowych. Jesienią i wiosną oferujemy tez wybrane gatunki roślin luzem – w postaci bulw lub kłączy. Centrom, sklepom ogrodniczym oraz architektom krajobrazu proponujemy bogaty asortyment wysokiej jakości roślin w doniczkach p9 i większych. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą, zdjęciem i krótkim opisem. Jako uzupełnienie oferty roślin wodnych proponujemy także akcesoria do ich wysadzania – odpowiednie worki i kosze.


Cenniki do pobrania

Zamieszczona oferta nie jest regularnie aktualizowana – dostępność roślin zmienia się zależnie od stanu wegetacji / pory roku, oraz wielkości naszych zobowiązań. Chętnie pracujemy przygotowując rośliny na konkretne zamówienie. Zachęcamy do zamawiania z wyprzedzeniem.

Rośliny wodne

xls ikona

Rośliny wodne – doniczki, formularz zamówienia
» EXCEL, 29 KB

ikona pdf

Rośliny wodne – doniczki
» PDF, 73 KB

Liliowce – luz

xls ikona

Liliowce – luz, formularz zamówienia
» EXCEL, 34 KB

ikona pdf

Liliowce – luz
» PDF, 76 KB


Transport na paletach

Wszystkim, którzy nie mogą sobie pozwolić na osobisty odbiór proponujemy wysyłkę roślin na europaletach. Wystarczy złożyć zamówienie, a my spakujemy wybrany towar na paletę i bezpiecznie prześlemy za pośrednictwem firmy spedycyjnej pod wskazany adres. Rośliny docierają na miejsce w doskonałym stanie w ciągu 24 godzin. Opłata za transport jest niewielka a w wielu przypadkach pokrywa ją nasza firma – warunki wysyłki przesyłamy wraz z cennikiem roślin. Mniejsze ilości roślin i lekkie ładunki wysyłamy pocztą kurierską.


Sklep internetowy

Klientów indywidualnych zapraszamy do naszego sklepu internetowego Sadzawka.pl