Ofertę hurtową kierujemy do klientów biznesowych: centrów i sklepów ogrodniczych (gotowe do dalszej sprzedaży rośliny w doniczkach), ogrodników (młody materiał w paletach rozsadowych) oraz architektów krajobrazu. Pomagamy we właściwym doborze roślin, metod ich sadzenia etc.

rośliny wodne spakowane na palecie, załadunek

Sadzonki, kłącza, doniczki

Dostarczamy rośliny w doniczkach (p9 i p11) oraz w multiplatach/paletach rozsadowych. Jesienią i wiosną oferujemy tez wybrane gatunki roślin luzem – w postaci bulw lub kłączy. Centrom, sklepom ogrodniczym oraz architektom krajobrazu proponujemy bogaty asortyment wysokiej jakości roślin w doniczkach p9 i większych. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą, zdjęciem i krótkim opisem. Jako uzupełnienie oferty roślin wodnych proponujemy także akcesoria do ich wysadzania – odpowiednie worki i kosze.


Cenniki do pobrania

Zamieszczona oferta nie jest regularnie aktualizowana – dostępność roślin zmienia się zależnie od stanu wegetacji / pory roku, oraz wielkości naszych zobowiązań. Chętnie pracujemy przygotowując rośliny na konkretne zamówienie. Zachęcamy do zamawiania z wyprzedzeniem.

Ofertę na kłącza lilii wodnych, sadzonki roślin i inne rośliny oferowane sezonowo wysyłamy przez email. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

xls ikona

Hosty luz – cennik
» EXCEL, 29 KB

xls ikona

Liliowce luz – cennik
» EXCEL, 28 KB

xls ikona

Sadzonki – cennik
» EXCEL, 28 KB


Odbiór własny w szkółce / w siedzibie firmy

Rośliny można odbierać osobiście w naszej szkółce w Gorzycku Starym k. Międzychodu lub w siedzibie firmy w Przeźmierowie k. Poznania. Przed Przybyciem należy zawsze omówić termin i warunki odbioru. Mapa dojazdu na stronie kontakt.

W szkółce nie prowadzimy sprzedaży detalicznej, istnieje wyłącznie możliwość osobistego odbioru zamówień złożonych przez nasz sklep internetowy Sadzawka. Przed odbiorem zamówienia koniecznie trzeba się umówić mailem lub telefonicznie. Istnieje również możliwość odbioru zamówionych roślin w siedzibie firmy w Przeźmierowie k. Poznania.


Transport na paletach

Wszystkim, którzy nie mogą sobie pozwolić na osobisty odbiór proponujemy wysyłkę roślin na europaletach. Wystarczy złożyć zamówienie, a my spakujemy wybrany towar na paletę i bezpiecznie prześlemy za pośrednictwem firmy spedycyjnej pod wskazany adres. Rośliny docierają na miejsce w doskonałym stanie w ciągu 24 godzin. Opłata za transport jest niewielka a w wielu przypadkach pokrywa ją nasza firma – warunki wysyłki przesyłamy wraz z cennikiem roślin. Mniejsze ilości roślin i lekkie ładunki wysyłamy pocztą kurierską.


Sklep internetowy

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Klientów indywidualnych serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego Sadzawka.pl