Sprzedaż

Warunki sprzedaży.

Oferujemy bardzo liczną i różnorodną kolekcję roślin wodnych i nie tylko. Naszą sztandarową propozycję stanowi około 70 odmian lilii wodnych i lotosów, co roku staramy się też wprowadzać nowe odmiany. Polecamy bogaty asortyment roślin wilgociolubnych i cieniolubnych, między innymi irysy, liliowce, trawy, funkie i paprocie ogrodowe.

Ofertę kierujemy do centrów i sklepów ogrodniczych (gotowe do dalszej sprzedaży rośliny w doniczkach), ogrodników (młody materiał w paletach rozsadowych) oraz architektów krajobrazu. Zapewniamy pomoc we właściwym doborze roślin, metod ich sadzenia etc. Dostarczamy rośliny do nasadzeń ekologicznych i rekultywacji zbiorników wodnych, terenów podmokłych oraz dla oczyszczalni ścieków.

 

Rośliny spakowane na paletę, gotowe do wysyłki
Rośliny spakowane na paletę, gotowe do wysyłki

Sklep internetowy

Klientów indywidualnych zapraszamy do naszego sklepu interenetowego Sadzawka.pl

Oferta, zamówienia

Opisy i zdjęcia roślin prezentowane na naszej stronie mają pomóc Państwu w wyborze najodpowiedniejszych gatunków i odmian, zawartość niniejszej strony nie stanowi jednak oferty. Zainteresowanych prosimy o kontakt, aktualną ofertę z cenami prześlemy e-mailem, pocztą lub faksem. Po odbiór zamówionych roślin zapraszamy do Gorzycka Starego koło Międzychodu lub wysyłkowo. Dane kontaktowe i mapa dojazdu dostępne są w dziale kontat.

Transport na paletach

Wszystkim, którzy nie mogą sobie pozwolić na osobisty odbiór proponujemy wysyłkę roślin na europaletach. Wystarczy złożyć zamówienie, a my spakujemy wybrany towar na paletę i bezpiecznie prześlemy za pośrednictwem firmy spedycyjnej pod wskazany adres. Rośliny docierają na miejsce w doskonałym stanie w ciągu 24 godzin. Opłata za transport jest niewielka a w wielu przypadkach pokrywa ją nasza firma – warunki wysyłki przesyłamy wraz z cennikiem roślin. Mniejsze ilości roślin i lekkie ładunki wysyłamy pocztą kurierską.

In vitro, sadzonki, kłącza, doniczki

Sprzedajemy zarówno młody jak i gotowy materiał. Zapraszamy ogrodników do zakupu sadzonek i kłączy roślin – sadzonki pochodzące z in vitro lub upraw tradycyjnych sprzedajemy w mutipaletach 104-oczkowych. Niektóre rośliny dostępne są w postaci kłączy luzem.

Centrom, sklepom ogrodniczym oraz architektom krajobrazu proponujemy bogaty asortyment wysokiej jakości roślin w doniczkach p9 i większych. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą, zdjęciem i krótkim opisem. Jako uzupełnienie oferty roślin wodnych proponujemy także akcesoria do ich wysadzania – odpowiednie worki i kosze.

Funkia in vitro
Funkia in vitro
Funkia w multipalecie
Funkia w multipalecie
Kłącza funkii
Kłącza funkii
Funkie w doniczkach wiosną
Funkie w doniczkach wiosną

.